środa, 21 grudnia 2011

Dekoracji ciąg dalszy

oczywiście świątecznych dekoracji. Wczoraj, jak Emilka się wyspała ale była jeszcze w łóżeczku, weszłam do pokoju niosąc mała choineczkę. Emilka zasłoniła buzie ręką w geście "o rany..." Teraz jak wchodzimy do pokoju to od razu pokazuje choineczkę stojącą na parapecie. Wczoraj kupiliśmy też choinkę do pokoju. Choinkę żywą oczywiście, która rosła w szkółce. Ale tę choinkę pokaże dopiero w sobotę bo wówczas będziemy ją stroić. A dokładnie będzie to robiła Emilka. Ciekawe ile zostanie całych bombek... Na szczęście kupiłam trochę dekoracji materiałowych i są bombki plastikowe więc nie będzie tak źle. Szklane bombki powędrują na górę choinki a na dole będą bezpieczne dekoracje.

A tak prezentuje się parapet w sypialni


Zrobiłam też dekorację z jemioły, czerwonej wstążeczki i koronki. A wszystko powiesiłam pod sufitem i tam będziemy z mężem kraść sobie wzajemnie buziaki.

I na koniec abażurek uszyty przez jerz_ynke na zaświeconej lampce. Nie mogę się na niego napatrzeć. Jest idealny.

Następnym razem pokażę Wam dekoracje domu na zewnątrz i choinkę na podwórku oraz kuchnię. Wszystko w świątecznym klimacie.

5 komentarzy:

 1. O, jak ładnie. Taka niby mała choineczka, a taki wnosi klimat świąteczny od razu. My już ubraliśmy choinkę, bo potem się nie wyrobimy, mąż pracuje, a ja sama z małą to nieraz niewiele mogę zdziałać. W przyszłym roku już Elwi pomoże dekorować.
  Pozdrawiam świątecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo spodobała mi się jemioła,cudowna jest *.*

  OdpowiedzUsuń
 3. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
  dużo szczęścia i słodyczy
  każdy z Dwóch Włóczykijów
  Ci dzisiaj szczerze życzy! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze życzy dorotanes

  OdpowiedzUsuń
 5. Radości samych z okazji Świąt i wiader czasu na czytanie kochana w nowym roku !
  buziaki!

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad. Chętnie Ciebie odwiedzę.