poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Przesyłka dla mnie w ramach kryminalnej majówki

Z poprzednich wymianek również jestem bardzo zadowolona ale z tej szczególnie. A wszystko dzięki Ulkaaz bo to od niej dostałam przesyłkę niespodziankę.
Od razu wiedziałam, że przesyłka jest w ramach kryminalnej wymianki, którą tradycyjnie zorganizowała Sabinka. Z wielkim zainteresowaniem otworzyłam wielką kopertą i ze środka wyjęłam część zawartości. Słodkości i jakiś woreczek... W kopercie było jeszcze coś zapakowane w papier do pakowania prezentów i owinięte szarym sznurkiem. Znowu niespodzianka... Co jest w środku?
Na samym końcu z koperty wyjęłam coś dla mojej Emilki. Ulkaaz nie zapomniała o mojej córci. I w ten sposób miło mnie zaskoczyła.
To chcecie już zobaczyć czym sprawiła mi taką radość? Zobaczyć możecie ale czytała będę tylko ja, ha!

dwie książeczki i dwie zakładeczki, które skradły moje serce i już są moimi ulubionymi zakładkami

Tych książek jeszcze nie czytałam i chętnie się zanurzę w treści. Alex Kave bardzo lubię a dodatkowo mam w domu prawie wszystkie jej książki wydane w Polsce więc ucieszyłam się ze "Zła koniecznego". Cobena znam ale tej nie czytałam i chętnie przypomnę sobie twórczość tego autora.


Prócz książek dostałam słodkości. Kinder Bueno w trakcie fotografowania trafiło w małe rączki i nim się zorientowałam było już bez papierka i znikało w małej buzi.
W tajemniczym woreczku były herbaty. Zieloną z lawendą już jedną wypiłam i była pyszna. Polecam Wam te herbatkę. Sama ją kupię jak w sklepie spotkam. Nie piłam jeszcze takiej z lawendą.

A to dla Emilki książeczka, której się nie spodziewałam. Nie znałam tej serii i przygód Franklina ale już znam. Emilka też bo przed spaniem obydwie poznałyśmy się z miłym żółwikiem i lektura książeczki już za nami.
Ale to nie ostatnia książeczka z Franklinem w roli głównej. Wydawnictwo debit ma swoja siedzibę w Bielsku Białej a tam do liceum chodzi Emilki chrzestny więc w najbliższym czasie kilka kolejnych książeczek trafi do nas poprzez ręce Emilki chrzestnego.


Ja do książek nie sięgnę wcześniej niż w czasie majówki bo z takim przeznaczeniem dotarła do mnie cała przesyłka. Herbata nie dotrwa do maja, oj nie. Za słodkości nie biorę odpowiedzialności. Ja nie ale jak mój mąż otworzy szafkę, gdzie one są schowane to ja nawet nie będę wiedziała kiedy znikną.
No to tyle u mnie w ramach wymianki.
Bardzo dziękuję Sabinko za zorganizowanie tej, szczególnej dla mnie wymianki. Tobie Ulkaaz za świetny wybór książek i trafionych dodatków a Wam wszystkim za udział. Mam nadzieję, że spotkamy się w następnej, wakacyjnej wymiance.

7 komentarzy:

 1. Vivi co za cudowna paczuszka!
  Dwie wspaniałe książki!
  "Nie mów nikomu" to wg mnie najlepsza książka Cobena, choć nie ma tam wspaniałego Myrona.
  "Zła koniecznego" natomiast nie czytałam, ale po lekturze "Dotyk zła" wie, czego się spodziewać po autorce :) Super!

  P.S. "Ptakona" można trafić w antykwariatach, wyprzedażach taniej książki, czy allegro po niskiej cenie. Ale ostrzegam książka bardzo bulwersująca!

  OdpowiedzUsuń
 2. To jeśli naprawdę lubisz książki dające do myślenia i nie pozwalające tak od razu wrócić do rzeczywistości to książka jest jak najbardziej dla Ciebie :)

  Ja na początku kilka razy musiałam się wracać do pewnych fragmentów, ale po przeczytaniu całości dosłownie powaliła mnie na kolana!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kavę polecam, ale Ty chyba znasz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. znam, znam Sabinko i dlatego tak się cieszę z kolejnej książki Kavy.

   Usuń
 4. Swietna wymianka i piękne prezenty

  OdpowiedzUsuń
 5. miałam okazję przeczytać ostatnio dwie pierwsze książki pani Kavy i z chęcią zapoznałabym się z jej kolejnymi książkami :)
  świetna wymiana :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję zakupu hehe :p

  Dawidek sam mnie złowił :p Tym razem to nie przez mój dar przekonywania :))

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad. Chętnie Ciebie odwiedzę.