piątek, 9 marca 2012

Ogłoszenia duszpasterskie

No bo jak to nazwać inaczej?
Emilka ciągle jeszcze ma biegunkę i średnio z apetytem. Choć energii i humoru jej nie brakuje. Jakimś cudem kilka dni temu udało się połknąć całą dawkę leków. Bez wypluwania, bez wyrywania się, bez płaczu i wojny. Nie wiem jak to się stało ale teraz grzecznie otwiera buzię i połyka a potem pokazuje babci i dziadkowi jaki syrop był pycha, pycha i klepie się rączką po brzuszku.
Z powodu choroby Emilki i naszej też bo i nam się oberwało, nasz wyjazd w góry oddalił się na trzy miesiące. Mieliśmy jechać do mojego chrześniaka na jego 18-ste urodziny. Mój chrześniak jest też chrzestnym Emilki, żeby wszystko zostało w rodzinie... Pojedziemy w góry ale na początku czerwca na wesele to starszego braka mojego chrześniaka. Tak się przy okazji składa, że przyszły Pan Młody ze swoją narzeczoną w sobotę za tydzień nas odwiedzą w celu oficjalnego zaproszenia na ślub i kilkudniowe wesele. Doczekać się imprezy nie mogę. Emilka już ćwiczy tańce weselne przy muzyce disco polo.

Dobrze, już dobrze.
Czekacie na informacja dotyczące losowania książki za komentarz lutowy oraz ze stosiku. Książka ze stosiku powędruje do Przeczytajki. Nie zdradzę jaka to książka bo to będzie dla Ciebie niespodzianką. Do środy czekam na adres do Ciebie. Podeślij mi go na e-maila.
Druga książka, też niespodzianka za komentarz zostawiony w lutym wędruje do Aleksandry. Również czekam na Twój adres do środy włącznie.

Życzę Wam wszystkim udanego weekendu. Ja przez chorobę Emilki średnio mam ochotę na cokolwiek. Również na czytanie książek...
Dobrze, że wesele tuż, tuż a potem w sierpniu upragniony urlop. Jupi!

9 komentarzy:

 1. Życzę szybkiego powrotu do formy, niech myśl o tym wyjeździe i weselu napawa Was radością i energią!
  Gratuluję laureatkom.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę zdrówka :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdrowia życzę :) I cierpliwości.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczynom serdecznie gratuluję, a Wam życzę powrotu do zdrowia. A wesela szczerze zazdroszczę... też bym się chętnie pobawiła :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale się cieszę :) Już wysyłam maila :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrowia życzę! I gratuluję zwyciężczyniom :).

  OdpowiedzUsuń
 7. A próbowałaś smektę podawać Emilce ?
  Życzę szybkiego powrotu do formy zdrowotnie i do większej chęci do czytania;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję bardzo się cieszę i życzę dużżżo zdrowia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Vivi mam nadzieję, że wraz z Wiosną, która nadeszła (choć słońce walczy jeszcze z chłodem) odpuściły Wam choroby i odzyskałyście dobre humory, siłę i energię.

  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad. Chętnie Ciebie odwiedzę.